ברוכים הבאים!

 

שמי דורית קראוס גבאי ואני עוסקת באימון אישי בשיטת אדלר.

מוזמנים לפנות אלי מתבגרים (13-30) ומבוגרים אמיצים הרוצים לקחת אחריות ולהניע שינוי משמעותי בחיים שלהם.

 

אני פועלת מתוך תחושת שוויון ערך ואמונה שהמתאמנים הם המומחים לחייהם. הייעוד שלי כמאמנת לעזור למתבגרים ומבוגרים להיזכר מי הם, להגדיר מה המטרות שלהם וכן ללוות, לתמוך ולעודד אותם לפעול להשגתן.

 

התרומה הייחודית שלי – הקשבה עמוקה (ב-9 רמות ההקשבה), יכולת אבחון חדה המובילה לשאלת שאלות שעוזרות למתאמן למקד מטרות, להגיע לתובנות ולהעז לצאת לפעולות חדשות.

הקו שמוביל אותי הוא אהבה גדולה, תשוקה למה שאני עושה, אמונה במתאמנים, נינוחות וגמישות היוצרים פתיחות ומוטיבציה לפעולה.

 


כל מה שלמדתי ועשיתי תרם להתפתחותי כמאמנת:

 

למעלה מ-20 השנים האחרונות אני עוסקת בתפקידי ניהול משאבי אנוש וייעוץ ארגוני, בתוך ארגונים וכיועצת חיצונית. השלמתי לימודי ייעוץ ארגוני והנחיית קבוצות. במהלך עבודתי, הובלתי תהליכים ארגוניים, אימון וייעוץ פרטני לעובדים ומנהלים.
 

כחלק מהעשייה החברתית, פיתחתי "מכינה לעבודה" בה אני מנחה קבוצות בנושא העצמה אישית-תעסוקתית. אני עובדת עם קבוצות של אנשים צעירים ומוכשרים שעוברים במשך חודש שינוי תפיסתי לגבי מי הם, מה היכולות שלהם ואיזה חיים הם בוחרים לחיות. כ-85% מבוגרי המכינות מתקבלים לעבודה בתום התהליך. במשך 3 שנים חיברתי כ- 1,000 איש למקומות עבודה.
 

השלמת לימודי אימון במכון אדלר הייתה צעד טבעי לעבודה אישית עם מתאמנים . בעבודתי כמאמנת אני מתבססת על הכלים האימוניים שלימודי התיאוריה האדלריאנית העניקו לי, וזוהי התרגשות גדולה, בכל פעם מחדש, לראות כיצד המתאמנים משיגים תוצאות פורצות דרך בחייהם.
 

הנחיית מתבגרים (יא-יב) במסגרת פרויקט "הכוון קריירה", פתחה עולם שלם של סערות, התלבטויות, קשיים ופחדים המאפיינים את הגיל, שהובילה אותי להמשך לימודים ולהתמחות באימון מתבגרים במכון אדלר.

בנוסף לעבודתי כמאמנת, אני עוסקת בייעוץ ארגוני, ניהול תכנית ללימוד משאבי אנוש יישומי במכללה, והנחיית קבוצות.
 

חיה בזוגיות, אימא ל-3 ילדים, מאמנת בקליניקה בכפר ורדים ובתל-אביב.